Log In

News

Likwidacja forum World of Tanks

Pin it

Wargaming EU podjęło dziwną i niezrozumiałą decyzję odnośnie konsolowego forum „wot console”. Dotyczy to wszystkich działów w różnych językach, pozostanie tylko i wyłącznie forum angielskie,  a tak tłumaczy to jeden z pracowników WG

Drodzy dowódcy,

Przez ostatnie 4 lata nasza gra się rozwijała i ewoluowała. Podobnie jak nasza społeczność. Ta ewolucja wywołała dyskusja na temat tego gdzie powinna odbywać się dyskusja z graczami.
W związku z tym my jako Wargaming EU musimy podjąć działania by tę komunikację i dyskusję poprawić.

Media społecznościowe są obecnie jednym z najważniejszych punktów dostarczania opinii graczy. Nowe i ekscytujące rozwiązania dostarczają też możliwości Xboxa i PS4.

Powoli więc będziemy odchodzić od dotychczasowej formy komunikowania się z wami przez forum i przeniesiemy się na platformy wymienione poniżej z dniem 26/10/2017.

Znajdziecie nas na:
– Facebook – Link
– Konto na PS4 – WG Dowodzacy
– Grupa Xbox – World of Tanks PL Oficjalny

– Twitter – Link

Dziękujemy za czas spędzony z nami na forum i do zobaczenia na polu bitwy!      Zespół ds. Community”

Podjęta decyzja daje wiele do myślenia, ale nikt z Nas tak naprawdę nie wie co to oznacza, czy jest to zaniechanie rozwoju gry w kierunku klanów? Czy jest to odpływ graczy i zbyt wiele kosztuje utrzymanie forum? Jedno jest pewne, klany ucierpią na tym bardzo mocno ponieważ nie będzie już miejsca na reklamę swego klanu i miejsca na rekrutowanie starych czy też nowych graczy. Dla mnie osobiście jest to straszny strzał w kolano przez WG i osobiście nie pamiętam i nie znam takiego postępowania przez twórców gier od chwili kiedy obracam się w świecie gier. Aby twórca gry likwidował swoje forum?! Co Wy o tym myślicie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Log In or Create an account