Log In

Uncategorized

Urodzinowy stream z nagrodami WOT/ps4/xbox

Pin it

Witajcie pancerni wariaci!
Nie wiem jak to jest, powinno być na odwrót, ja powinienem dostać prezent a nie je rozdawać, no ale już tak musi chyba być!
Dziś odpalam stream na mixerze na którym rozdam 3 kody na PZB2+2200gold+3 miejsca garażowe i jeden kod na T-34-88+miejsce garażowe i 30 dni premium!
Wydaje mi się że nagrody się podobają i będą osoby chętne na takie nagrody.
Stream będzie specyficzny, ponieważ nagrody będą trafiały losowo do ludzi którzy będą się wypowiadać na czacie, oczywiście co by wszystko było ok, proszę nie spamować na czacie. Możecie również zadawać pytania, te chore jak i mniej chore 😀 takie Q&A?
Stream planuję na godzinę 18,18:30 i będzie on trwał do wyczerpania kodów, co kilkadziesiąt minut będzie jeden kod wędrował do osoby aktywnej na czacie. Jedna osoba może zdobyć jeden kod żeby była jasność.
Oczywiście jeśli nie będzie problemów z mixerem to stream się odbędzie, ostatnio nie mogłem odpalić lub wywalało mnie więc proszę o zrozumienie w razie czego.
Do wiadomości! Jeśli ktoś wygra kod to zostaną one wysłane na następny dzień, a osoba która otrzyma kod zostanie zapytana z mojej strony jaki ma gamertag/nick na WOT,pytanie padnie na streamie i osoba powinna odpisać na czacie,osoba taka będzie musiała się do mnie odezwać w wiadomości prywatnej tutaj na forum (http://forum-console.worldoftanks.com/index.php?/forum/250-forum/), oczywiście z takim samym tagiem jaki podała mi w odpowiedzi na streamie.
​Link do streama – https://mixer.com/T_HOUND_T

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Log In or Create an account