Log In

News Uncategorized

Heliborne 12 października

Pin it

Wietnam,Afganistan i Kosowo – misje historyczne!

 

Heliborne zostało udostępnione w ramach Early Access w lutym 2016, a już 12 października 2017 ukaże się w pełnej wersji. W grze zasiądziemy w kokpitach realistycznie odwzorowanych śmigłowców i weźmiemy udział w łączonych operacjach sił powietrznych i lądowych. Terenem naszych działań będą historyczne punkty zapalne, takie jak Wietnam, Afganistan i Kosowo. W grze znajdziemy kampanię single-player, misje wojskowe do wykonania w trybie kooperacji oraz rywalizację sieciową.

W Heliborne zespół JetCat Games starał się znaleźć złoty środek między zręcznościowym a realistycznym modelem lotu. Podczas prac nad grą twórcy korzystali z pomocy eksperta – majora Mackewicza Valerego Genrihowicza, z którym konsultowali model lotu helikopterów, taktyki walki powietrznej i wszelkie militarne aspekty. Major Mackewicz Valery Genrihowicz jest absolwentem Akademii Lotniczej im. prof. N. Żukowskiego i J. Gagarina. Latał helikopterami Mi-2 i Mi-24 oraz ukończył szkolenie z teorii lotu na śmigłowcu Ka-27. Ukoronowaniem jego kariery było stanowisko Głównego Instruktora-Badacza Mi-24 w Wojskowym Centrum Lotniczym w Moskwie. Za swoje zasługi otrzymał Order Męstwa, którym odznaczani są najdzielniejsi z dzielnych. Uczestniczył także w planowaniu rozmaitych operacji z wykorzystaniem helikopterów.

– Piloci to ludzie naznaczeni przez niebo, a poszczególne dywizjony to rodziny złączone silnymi więzami – to w końcu niebezpieczny zawód, w którym każdy musi odznaczać się nieprzeciętnymi umiejętnościami i całkowitym zaufaniem do swojej podniebnej braci – powiedział mjr Genrihowicz. – Chciałbym, by więcej młodych ludzi uczyło się sztuki pilotażu. Jeszcze nie tak dawno nawet małe miasteczka miały swoje aerokluby, w których młodzież swój wolny czas poświęcała na naukę latania na szybowcach, helikopterach, czy samolotach. Teraz niestety takich miejsc jest coraz mniej. Mam nadzieję, że gry takie jak Heliborne pomogą na nowo wzbudzić tę iskrę u młodych, i dzięki temu niejeden młody człowiek odkryje w sobie pasję do latania.

– Jeżeli spojrzeć na wszelkie rady jakich udzieliłem twórcom Heliborne, można łatwo zauważyć, że mój wkład nie ograniczał się tylko do tego jak stworzyć najbardziej realistyczny model lotu i walki, ale także jak uczynić latanie w grze ekscytującym. Chcę, by więcej ludzi czuło to uderzenie adrenaliny podczas obcowania z tymi potężnymi maszynami, aby więcej ludzi cieszyło się ze wspólnych lotów szczegółowo odwzorowanymi helikopterami.

Heliborne zaoferuje:

50 legendarnych śmigłowców, z okresu od połowy lat 50. do czasów współczesnych, których historię i rozwój poznamy w trakcie rozgrywki;
100 wariantów uzbrojenia;
6 map: Zatoka Tonkińska (Wietnam), Oparacja Nguyen Hue (Wietnam), Prowincja Badakhshan (Afganistan), Region Khost (Afganistan), Kosowo;
proceduralnie generowane misje;
tryby single-player, coop (dla maksymalnie 4 graczy) i rywalizację sieciową (do 16 graczy);
jednostki naziemne typu czołgi, transportery opancerzone, pojazdy artylerii przeciwlotniczej, piechota;
misje historyczne i mapy sandboksowe;
wsparcie po premierze w postaci darmowych aktualizacji i płatnych DLC;
wsparcie dla Steam Workshop.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Log In or Create an account